• Kategorie
  • Szukaj
  • Agd

Czym są sprzęty AGD?

AGD, czyli Artykuły Gospodarstwa Domowego to szeroka grupa urządzeń, które mają za zadanie ułatwiać i umożliwiać wiele czynności wykonywanych w zaciszu własnego mieszkania. W skład tej grupy wchodzą min.: Czajniki, Żelazka, Ekspresy do kawy i wiele innych, domowych sprzętów. Na naszej stronie galeriahome.pl oferujemy szeroki wybór urządzeń AGD od topowych producentów - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

AGD do kuchni - by gotowanie było przyjemniejsze! 

AGD do kuchni to zdecydowanie jedna z najliczniejszych grup w tej kategorii. Znajdziemy w niej produkty takie jak blendery, parowary czy zaawansowane roboty kuchenne. Każdy fan gotowania i pieczenia z pewnością znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy sprzęty tylko od sprawdzonych producentów, którzy dostarczają na rynek niezawodny sprzęt o wysokiej jakości i standardach. Kuchenne AGD to świetna okazja aby wprowadzić trochę technologii do swojej kuchni i przekonać się, że gotowanie może być przyjemnością! Dużą popularnością cieszą się także ekspresy - nic tak nie stawia na nogi jak świeżo zmielona, mocna kawa. Jeżeli należysz do osób, które gustują w popularnej "sypance", nic nie szkodzi! - W naszej ofercie posiadamy zarówno ekspresy z młynkiem, jak i standardowe ekspresy przelewowe.

Jeżeli mowa o stylowej kuchni - bez wątpienia nie może zabraknąć w niej eleganckiego czajnika. To nie tylko przyrząd, w którym przygotowujemy wodę na herbatę, ale także ozdoba. Jeżeli mowa o stylowych czajnikach, na szczególną uwagę zasługują pozycje od Vialli Design - nietuzinkowy i stonowany design doskonale wpisze się w wystrój nowoczesnych mebli kuchennych i stworzy doskonały kontrast na tle szklanych paneli kuchennych.

Czy AGD to tylko urządzenia elektryczne? 

Choć wielu osobom może wydawać się, że AGD to wyłącznie sprzęty zasilane prądem z gniazdka, to nie jest to do końca prawdą. Chociaż elektryczne urządzenia należą do zdecydowanej większości, tak w tej grupie znajdziemy także klasyczne czajniki do kuchenek gazowych.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.