• Kategorie
  • Szukaj
  • Dekoracje

Dekoracje - unikatowy styl w Twoim domu!

Dekoracje to elementy, których głównym zadaniem jest przede wszystkim ładnie wyglądać i stanowić spójną kompozycję z resztą mebli. To trudne, ponieważ w architekturze wnętrz znajdujemy wiele stylów i motywów, których połączenie może okazać się nowym trendem lub kolokwialną tandetą lub kiczem. Oczywiście kanon piękna i poczucie estetyki to kwestia indywidualna - najważniejsze to po prostu dobrze czuć się w swoim mieszkaniu. Jeżeli jednak chcemy zaimponować gościom lub nawiązać wnętrzem do jakiegoś stylu - warto zapoznać się z etykietą i nowinkami ze świata architektury wnętrz. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór unikatowych dekoracji do kuchni, salonu i innych pomieszczeń. Ponadto, posiadamy także okazjonalne dekoracje świąteczne na różne okazje - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Dekoracje ścienne - by ściany nie były puste 

Ściany to przestrzenie, które wręcz proszą się o odpowiednią aranżację. Stanowią znaczną część powierzchni, którą możemy wykorzystać. Oczywiście plakaty ścienne lub obrazy doskonale spełnią swoje zadanie i pozwolą wnieść do wnętrza nieco sztuki i intrygi - natomiast to sucha ozdoba, bez żadnej funkcjonalności. Jeżeli zależy nam na bardziej praktycznej aranżacji - warto pomyśleć o zegarze ściennym, który oprócz ozdoby będzie stanowił funkcjonalne rozwiązanie i informował o aktualnej godzinie. Ponadto, w ofercie popularne mapy świata drewniane oraz panele 3D. Funkcjonalnymi dekoracjami ścian są także lustra - chociaż najczęściej kojarzą nam się z łazienkami i wiatrołapem, natomiast umieszczenie dużego lustra w przedpokoju będzie świetnym wyborem i jednocześnie dekoracją. 

Dekoracje świąteczne - na różne okazje 

Dekoracje na różne święta to doskonała okazja, aby sezonowo wystroić wnętrze i poczuć świąteczny klimat. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się dekoracje na Święta Bożego Narodzenia oraz akcesoria na Wielkanoc. Oczywiście, w tej kategorii znajdziemy niezliczoną ilość bombek, wieszadeł i porcelany. Dla bardziej wymagających klientów mamy świąteczne pozytywki: Pozytywka z kulą śnieżną i świecącym ogniskiem - to świetnia okazja aby nastroić się na święta. Te i wiele więcej świątecznych artykułów znajdziesz na naszej stronie galeriahome.pl - nie czekaj i kup dekoracje świąteczne już dziś!   

Świece i dyfuzory - nastrojowa aura w Twoim domu! 

Świece zapachowe bez wątpienia potrafią budować nastrój w mieszkaniu, a także stanowią świetny element ozdobny. Największą wydajnością i nieszkodliwym działaniem cieszą się świece sojowe, często spotykany jest także drewniany knot, który tworzy efekt drewna palonego w kominku. Kolejną popularną grupą produktową są dyfuzory i pałeczki zapachowe, które z początku nasiąkają zapachem i następnie emitują go do otoczenia. Doskonale sprawdzają się w łazience, delikatne waniliowe nuty pozwalają na klimat niczym w domowym spa - daj się poznać zapachom i świecom zapachowym. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty, które są trwałe i bezpieczne dla zdrowia.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.