• Nowa Odwracalna Lustrzana Piękność

Symbol: ML3022
Wysyłka paletowa
1237.50
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 79.99
Wysyłka paletowa - 79,99 zł 79.99
Wysyłka paletowa - pobranie 149,99 zł 149.99
Dostępność Mało
Waga 2.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 579632739

Nowa Odwracalna Lustrzana Piękność!

Marzysz o nietuzinkowym wyglądzie? Oto Nowa Odwracalna Lustrzana Piękność, która pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją indywidualność! Ta nowoczesna i praktyczna lustrzanka stworzona została z myślą o wszystkich, którzy kochają eksperymentować z wyglądem. Jej odwracalne lustrzane panele umożliwią Ci kształtowanie fryzury i makijażu ze wszechstronnością, jakiej jeszcze nie doświadczyłaś.

Dzięki lustrzanym panelom o różnych powiększeniach i kształtach, Nowa Odwracalna Lustrzana Piękność to Twoje nowe must-have w codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Zamień ją w sekundę z lustrzanki na lustra powiększające, które idealnie nadają się do precyzyjnego wykonania makijażu czy depilacji. Znajdziesz na niej również wygodne uchwyty, umożliwiające łatwe ustawienie w wybranym kącie, tak aby zawsze widzieć siebie z najlepszej perspektywy.

Poczuj się pewna siebie i piękna, dzięki Nowej Odwracalnej Lustrzanej Piękności! Kliknij już teraz i rozpocznij swoją podróż w świat kreatywnego eksperymentowania z wyglądem!

Przypomnij sobie, jak wspaniała i piękna jesteś!
Długość (cm) 39
Kolekcja BISEL
Kolor SZARY, NIEBIESKI
Szerokość (cm) 39
Waga netto (cm) 2600
Wysokość (cm) 6
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.